امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ويزا جهت دوره زبان
با سلام و احترام و تشكر از راهنمايي هاي ارزشمند شما. من فارغ التحصيل دوره كارشناسي هستم و در حال حاضر درگير فرايند پذيرش مستر ترم زمستان هستم. من يك دوره زبان آلماني (دوره آمادگي امتحان DSH) براي سپتامبر در آموزشگاه خصوصي در آلمان ثبت نام كردم و براي هفته آخر خرداد وقت سفارت گرفتم. سوالي كه دارم اينه كه آيا با نامه ثبت نام دوره زبان به من ويزا ميدن كه در آلمان همراه با كلاس زبان فرايند پذيرش را دنبال كنم؟ و اگر ويزا بدن و اونجا پذيرشم نهايي بشه آيا ميتونم ويزا را به اقامت يكساله تبديل كنم يا بايد بيام ايران و مجدد درخواست ويزاي دانشجويي بدم؟
پاسخ
(2016/05/30، 08:43 AM)alirezar نوشته است: با سلام و احترام و تشكر از راهنمايي هاي ارزشمند شما. من فارغ التحصيل دوره كارشناسي هستم و در حال حاضر درگير فرايند پذيرش مستر ترم زمستان هستم. من يك دوره زبان آلماني (دوره آمادگي امتحان DSH) براي سپتامبر در آموزشگاه خصوصي در آلمان ثبت نام كردم و براي هفته آخر خرداد وقت سفارت گرفتم. سوالي كه دارم اينه كه آيا با نامه ثبت نام دوره زبان به من ويزا ميدن كه در آلمان همراه با كلاس زبان فرايند پذيرش را دنبال كنم؟ و اگر ويزا بدن و اونجا پذيرشم نهايي بشه آيا ميتونم ويزا را به اقامت يكساله تبديل كنم يا بايد بيام ايران و مجدد درخواست ويزاي دانشجويي بدم؟

سلام

به طور نرمال به ویزای صرفا زبان سفارت آلمان ویزا نمیده. شما باید برای یک پذیرش رشته و مقطع اقدام کنید و در کنار اون پذیرش کلاس زبان هم ارائه بدی

موفق باشی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان