امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تایید مدارک مدرسه برای ترجمه
به قلم آسیه

روند جدید تایید مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی 
(تایید مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیی - نحوه دریافت مدارک مدرسه برای ترجمه - ترجمه ریز نمرات دبیرستان - ترجمه مدارک برای پذیرش )

سلام دوستان
برای تاییدیه تحصیلی مدرک دیپلم و پیش اول باید بگم
این قانون جدید رو همه دارالترجمه ها اطلاع ندارن و اجرا نمیکنند و فعلا بعضی از دارالترجمه های تهران وقتی تماس میگیری یا مدارک رو میبری برای ترجمه ادرس دفترفنی مترجمین دادگستری رو میدن تا کارهای تاییدیه رو انجام بدین .

مثلا شهرستان ها ترجمه مدارک پیش و دیپلم بدون این مراحل انجام میدن  و نیازی به تاییدیه توسط دفتر پیشخوان نیست .

و اما مراحل تاییدیه مدرک از طریق دفتر پیش خوان دولت لطفا به این نکات دقت کنید

• 1-همه دفاتر پیش خوان دولت کار تاییدیه مدرک انجام نمیدهند باید ازشون سوال کنید کدوم شعب این کار رو انجام میدن
  • 2- اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیتون و کارت ملی همراهتون باشه 
  • 3-هزینه ثبت نام برای هر مدرک 17.500هست (اما دفتر پیش خوان از من 20هزار گرفت گفتن به خاطر هزینه پست )
  • 4- اطلاعات داخل مدرک دیپلم و پیش در یک سامانه ثبت میشه و اصل مدرک به شما برگردونده میشه 
  • 5-اطلاعات سیستم اول توسط آموزش و پرورش تایید میشه و بعد از تایید دفتر پیشخوان تاییدیه رو پرینت میگیره و به ادرس مورد نظر پست میکنه 
  • 6-دفتر پیشخوان به شما دو پاکت پستی میده تا ادرس گیرنده رو روش بنویسید .شما باید این ادرس رو بنویسید: 
       تهران- م حسن آباد- جنب آتش نشانی- ک شهید سید صدری-پلاک 48 - اداره فنی مترجمین دادگستری تهران 
       کد پستی          1137913714 
  • 7-پیشخوان به شما برای هر مدرک یک برگه رسید میده که بسیاری از دارالترجمه ها این رسید رو برای ترجمه قبول دارند و اگر قبول نکردند باید تشریف ببرین دفتر فنی مترجمین و رسید رو تحویل بدین و تاییدیه رو بگیرین و برای دارالترجمه ببرین
  •  8-مدت انجام این مراحل برای تهرانی ها حدود 10روز و شهرستانی ها نزدیک سه هفته (البته این مدت بستگی به اموزش و پرورش ناحیه مربوطه و پست توسط پیشخوان داره شاید کمتر یا بیشتر بشه ) 
کانال تلگرام تیم هلفن

helfenir@
پاسخ
Salam
Chera oun addresso bedim
پاسخ
(2016/05/05، 07:32 AM)Soma moradi نوشته است: Salam
Chera oun addresso bedim

روند جدید تایید مدارک برای آموزش پرورش هست. در خصوص آدرس دوستان بنده آدرس دارالترجمه رو هم به پیشخوان دادن مشکلی نبوده و ترجمه و تایید انجام شده. در خصوص آدرس دفتر فنی مترجمین اطلاعی ندارم.
پاسخ
سلام.
البته الان هم در بیشتر شهرستانها شروع پروسه از طریق بعضی دفاتر پیشخوان انجام میشه.و آموزش و پرورش شهرستان به دفاتر واگذار کردند.
پاسخ
با سلام
من مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی را بردم دفترپیشخوان، ولی باز دارالترجمه میگه باید تأییدیه آموزش و پرورش کل استان رو هم داشته باشی. این قانون جدیده باز؟
پاسخ
مجدد سلام
دوستان من الان دنبال تأیید مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی هستم. دوباره یک بخشنامه جدید اومده. حواستون باشه. علاوه بر دفترپیشخوان و اون برگه های پیگیری که پیشخوان بهتون میده (که آدرس دارالترجمه را باید بهشون بدین) باید مدارکتون را ببرین آموزش و پرورش ناحیه ای که درس خوندین، اونجا دایره امتحانات باید پشت اصل مدرک دیپلم و پیش و ریزنمرات آنها مهر بزنن و بعد هونجا ببرین دبیرخانه و مجدد مهر بخوره پشت همین مدارک. بعد از این مراحل مدارک را میبرین اداره آموزش و پرورش کل استان محل تحصیل اونجا مهر ترجمه میخوره.
پاسخ
برای لیسانس هم باید این کارو بکنیم؟ اگه ارشد میخوایم باید پیش داشنگاهی و دیپلم و لیسانس رو براش این کارو کنیم؟
پاسخ
(2017/02/23، 09:24 PM)karbalaei نوشته است: برای لیسانس هم باید این کارو بکنیم؟ اگه ارشد میخوایم باید پیش داشنگاهی و دیپلم و لیسانس رو براش این کارو کنیم؟

برای ترجمه باید این کار رو انجام بدید
کانال تلگرام تیم هلفن

helfenir@
پاسخ
سلام من برای ارشد می خوام اقدام کنم
باید دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم تایید کنم؟
پاسخ
سلام
من کاردانی غیر انتفاعی خوندم و اصل مدرکم رو تایید کردم
سوالم اینه که برای ریزنمره هم باید تایید بگیرم یا نه؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان