امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اقدام برای Second Master
سلام دوستان میبینم خیلیا برای مستر دوم اقدام میکنند و برام سواله که آیا باید از مستری که قبلا تو ایران یا کشور دیگه گرفتیم حرفی بزنیم یا نه؟ و اینکه معادل واحد های درسی که ما تو کارشناسی و ارشد پاس میکنیم به ECTS چطوریه چون خیلی دانشگاها تو اپلیکیشن خودشون اینو میپرسن. 
ما تو کارشناسی 144 (حدودا) و ارشد 32 (حدودا) واحد پاس میکنیم. اینا اگه تبدیل بشن به آلمانی چطور میشن؟
برای مستر دوم شرایط خاصی هست؟ چه پذیرش چه سفارت؟
پاسخ
(2018/06/05، 08:32 AM)Mohsen100ri نوشته است: سلام دوستان میبینم خیلیا برای مستر دوم اقدام میکنند و برام سواله که آیا باید از مستری که قبلا تو ایران یا کشور دیگه گرفتیم حرفی بزنیم یا نه؟ و اینکه معادل واحد های درسی که ما تو کارشناسی و ارشد پاس میکنیم به ECTS چطوریه چون خیلی دانشگاها تو اپلیکیشن خودشون اینو میپرسن. 
ما تو کارشناسی 144 (حدودا) و ارشد 32 (حدودا) واحد پاس میکنیم. اینا اگه تبدیل بشن به آلمانی چطور میشن؟
برای مستر دوم شرایط خاصی هست؟ چه پذیرش چه سفارت؟

من با یه مشاور که صحبت کردم، گفت حتمن بگو تا گپ تحصیلی یا همون فاصله بین پایان کارشناسی تا الآن که داری درخواست برای یه ارشد دیگه میدی رو بتونی توجیه کنی.
پاسخ
با سلام وقت سفارتم فروردین ماه ۹۸ می باشد میخواستم و مدرک زبان ندارم ولی زبان تا A1به طور خصوصی خوندم میخواستم بدونم میشه پذیرش زبان بگیرم وبرای خوندن زبان در المان اول اقدام کنم بعد برای فوق لیسانس؟
پاسخ
دوستان موضوع سن برای المان هم در مقطع ارشد مهمه؟ 36 ساله هستم و میخوام بدونم برای ویزا مشکلی نخواهم داشت در صورت اقدام برای مستر دوم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان