امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي
سلام، من تهران رسته ي كارشناسي مجري گري در دانشكده ي خبر ميخونم و براي ارشد ميخوام آلمان تحصيل كنم رشته اي مرتبط با همين رشته م، مثلا علوم ارتباطات، خواستم بدونم چه جوري اين دانشگاه رو پيدا كنم؟ ممكنه راهنماييم بفرماييد
اگر امكانش بود تماس بگيريد
09128549388
پاسخ
سلام، من کارشناسی نقاشی دارم و می خوام برای دوره ارشد همین رشته یا یکی از زیر مجموعه های دیزاین اقدام کنم ولی اکثر دانشگاها دوره ارشد برای نقاشی ندارند و تغییر رشته به دیزاین هم در دوره ارشد عموما امکان پذیر نیست. میشه لطفا اگر تجربه ای در این مورد و در مورد ازمون عملی و شرایط ویزا ش دارید در اختیار من هم قرار بدین...
از لطف شما ممنونم
پاسخ
سلام دوستان
من لیسانس ام حسابداری  ولی دوست دارم تو المان رشته های که به مدیریت  فروش و بازرگانی. ربط داره بخونم می توانید راهنمایی ام کنید ،کدوم دانشگاه ها راحتر پذیرش می ده؟و آیا کسی از بازار کار این رشته ها  اطلاعی داره؟
پاسخ
سلام وقت همگی به خیر من لیسانس کشاورزی دارم و میخوام مقطع ارشد رو آلمان ادامه بدم میتونید راهنماییم کنید که چه گرایش ها یی اونجا بهتر برای ادامه تحصیل و بازار کار بهتری داره؟

و میشه در مورد رشته  agribussinss    اطلاعات در اختیارم بزارید ممنون میشم
پاسخ
سلام دوستان .. من برای تحصیل در آلمان می خوام اقدام کنم.. لیسانس معماری دارم  و 4 سال از اخذ مدرکم میگذره ولی بیمه توی شرکتی که خودم مدیرعاملش هستم و دارم و تقیبا مرتبط با رشتم هست کالیبره کردن ابزارهای نقشه برداری و فروشگاه هم هست.... نمی دونم این گپ تحصیلی رو میتوتم پر کنم با مدارک کارم یا نه .... و مساله مهم در رابطه با ساپورت مالی هست که شنیدم اگه کسی بتونه از خود آلمان ساپورت مالی کنه هم میشه فقظ شرایطش رو نمیدونم اگه کسی اطلاعات داره لطفا به اشتراک بذاره .....      همینظور خود سفارت چه مدارکی دقیقا میخواد و آیا میشه پذیرش مستقیم گرفت با مدرک زبان b2 از دانشگاه  ؟  چون شنیدم بعضی دانشگاه های المان مدرک B2 براشون کافیه و میری مستقیم سر کلاس درس نه اینکه تازه اونجا کلاس زبان بذارن و سفارتم قبول میکته اینو؟ که بتونبم به جای پر کردن فرم سفارت ( پذیرش غیر مستقیم ) که یک سال و بیشتر زمان میبره بتونیم فرم پذیرش مستقیم که نوبت سفارت معمولا دو هفته ای میدن رو بگیریم ؟ کسی اطلاعاتی در این باره داره ؟
پاسخ
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان