امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدارک لازم برای ویزای شش ماه کاریابی
سلام دوستان
در رابطه با مدارک لازم برای سفارت خیلی موارد ذکر شده. ولی یک مورد به خصوص در رابطه با ترجمه مدارک تحصیلی است. همانطور که میدانید حداقل مدرک مورد قبول برای اقدام لیسانس است. سوال من اینجاست آیا مدرک دیپلم و ریز نمرات دبیرستان هم برای ارائه به سفارت می بایست ترجمه شوند؟
دوستانی که اقدام برای ویزا کرده اند کدام مدارک تحصیلی را ترجمه و تحویل داده اند؟
پاسخ
(2017/07/18، 12:08 PM)shgh54 نوشته است: سلام دوستان
در رابطه با مدارک لازم برای سفارت خیلی موارد ذکر شده. ولی یک مورد به خصوص در رابطه با ترجمه مدارک تحصیلی است. همانطور که میدانید حداقل مدرک مورد قبول برای اقدام لیسانس است. سوال من اینجاست آیا مدرک دیپلم و ریز نمرات دبیرستان هم برای ارائه به سفارت می بایست ترجمه شوند؟
دوستانی که اقدام برای ویزا کرده اند کدام مدارک تحصیلی را ترجمه و تحویل داده اند؟
برای ویزای جستجوی کار نمی دونم اما من واسه بلوکارت دارم اقدام می کنم ترجمه تمامی مقاطع تحصیلی از دیپلم با بالا به همراه ریز نمرات ترجمه شده رو می خوان

کسی تا الان اینجا واسه ویزای کار یا بلوکارت وقت مصاحبه گرفته اگر گرفتید لطفا بگین ایمیل اولتون کی بوده و ایمیل دومتون کی اومده ؟

من 8 ژانویه ایمیل اولم بود و تو لیست سفارت هم وقتم رو زده اواخر دسامبر . می خوام بدونم روند وقت دهی چجوریه؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان