امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در باب کلاس زبان در المان برلین
در باب کلاس زبان در #المان_برلین:

ازونجایی که من خودم‌ خیلی سر‌ این قضیه اذیت شدم و هیچ کس اطلاعات جامعی برای این شرایط نداشت اینو می‌نویسم برای کسانی با شرایط من که به مشکل نخورن.
من برای کالج و با ویزای دانشجویی اومدم ولی کالج برلین رو نرفتم و موندم‌ ترم‌ دیگه برم یه شهر دیگه اما ویزامو میخواستم برلین تمدید کنم یا حالا هرجایی شما باید کلاس زبان برین تو‌این شرایط که خودش دو‌نوعه کسایی که با ویزای کلاس زبان میان یا صرفا میخوان زبان بخونن یه مدلن و یه شرایطی باید این کلاس داشته باشه که نهایتا یکساله ویزارو‌ تمدید میکنن و‌ کسایی که با ویزای دانشجویی میان و کلاس زبان برای تحصیل میخوان تا دوسال تمدید میکنن و شرایطش در #برلین اینه که ۱۸ ساعت در هفته و‌ حداقل سه ماهه باشه. 
کلاس زبان که تو‌ هر شهری هست اما کلاسی که این شرایط و بشاینیگونگ بده باید باشه. تو برلین hartnackschule(که ارزون تره ولی خوبه) و deutschakademie (که تو هامبورگ و مونیخ هم شعبه داره) با این شرایط هستن. 
من چون تست داف ۴*۴ و ب۲ داشتم عملا به کلاس احتیاج نداشتم و این هزینه رو نمیخواستم بکنم تنها جایی که بعد از کلی تحقیق پیدا کردم که بتونم 
کنسل کنم deutschakademie بود که ثبت نام کردم نامشو دادم به اوسلندربهورده و تا ۱۴روز قبل از شروع کلاس وقت دارین که کنسل کنید و‌همه پول رو‌ بر می‌گردونند.بدیهیه که وقتی  لازم دارین کلاس رو‌باید برین و در جهت سو استفاده غیراخلاقی نباید از این استفاده کرد برای حل مشکل عده ای این اطلاعات رو میدم.

_______

@helfenir
هلفن همراه رایگان شما تا آلمان

تمام متون تجربیات و نتایج دوستان براساس تجربه و نظر شخصی افراد کانال و یا پرونده های هلفن پلاس است. به عنوان قانون یا اصل نباید در نظر گرفت.
کانال تلگرام تیم هلفن

helfenir@
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
در باب کلاس زبان در المان برلین - توسط Bardia.Pazoki - 2018/12/09، 12:36 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان