هلفن، مشاور رایگان شما تا آلمان
درخواست پذیرش پزشکی با لیسانس یا بدون لیسانس. - نسخه‌ی قابل چاپ

+- هلفن، مشاور رایگان شما تا آلمان (http://helfen.ir)
+-- انجمن: قبل از دریافت ویزا (http://helfen.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان (http://helfen.ir/forumdisplay.php?fid=3)
+---- انجمن: پزشکی و دندانپزشکی (http://helfen.ir/forumdisplay.php?fid=55)
+---- موضوع: درخواست پذیرش پزشکی با لیسانس یا بدون لیسانس. (/showthread.php?tid=31)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

درخواست پذیرش پزشکی با لیسانس یا بدون لیسانس. - mahshid - 2016/04/20

درخواست پذیرش پزشکی با لیسانس یا بدون لیسانس.
ببینید دوستان روند درخواست پذیرش پزشکی از اول مثل بقیه رشته هاست با این تفاوت که رقابت توش خیلی بیشتره .اگر لیسانس مرتبط دانشگاه ازاد یا دو ترم سراسری مرتبط دارین می تونین مستقیم برای پزشکی اقدام کنین.مشروط به داشتن سطح زبان کافی (  test daf 4*4/ dsh 2-3/ c1بعضی جاها هم c2  ) البته میشه با ب 2 هم مثلا اومد این جا د اس ها داد .ولی باز ترم بعد باید مدارک و واسه پزشکی بفرستین.برای پزشکی زمانی شانستون بهتره که نمرتون از 1.6 کمتر باشه.حالا این نمره اگه لیسانس رو تمام کردین نمره لیسانس محسوب میشه درواقع نمره اخرین مقطع تحصیلی ولی اگر فقط دو ترم خواندین میانگین نمره این ترم ها با ابیتور همه با هم نمره شما میشه.
حالا اگه معدلتون کمه یا رشته مرتبط نیستین باید کالج اقدام کنین که اطلاعاتم کافی نیست درباره کالج.
امتحان دیگه ای به نام test as هم هست که دانشگا های کمی جز مدارک اجباریشونه برای پزشکی بعضی ها هم تاثیر مثبت داره و معدل رو بهتر می کنه.
Ausbildung در رشته مرتبط هم شانس پذیرش رو بالاتر می بره .
خیلی از دانشگاه ها برای پزشکی زیر نظر اونی اسیست هستند ولی بعضی دیگر خودشان مستقیما مدارک رو می گیرند (مثل ماینز یا دوسلدورف و ..).از طرفی بعضی دانشگاه ها فقط بر اساس نمره متقاضی ها را سنجیده و انتخاب می کنند.ولی بعضی دیگر علاوه بر ان امتحانی را برگزار می کنند که در تعیین نمره نهایی برای انتخاب شدن 50% نمره قبلی شما تاثیر داره و 50% نمره این امتحان.دانشگاهی مثل فرانکفورت،این امتحان را برای پذیرش دارند.درواقع اگر شما شرایط درخواست پذیرش مستقیم برای پزشکی دارین ( یعنی حداقل دو ترم سراسری یا لیسانس ازاد مرتبط) ولی نمره خوبی ندارید در چنین دانشگاه هایی این امکان را دارید که با گرفتن نمره خوب از امتحان و تاثیر 50 درصدی این نمره ، نمره کلی را ارتقا دهید.

RE: درخواست پذیرش پزشکی با لیسانس یا بدون لیسانس. - Soma moradi - 2016/05/05

سلام
من تو سايت يكي از دانشكاها خوندم داشتن مدرك زبان ب ١ مورد قبوله

RE: درخواست پذیرش پزشکی با لیسانس یا بدون لیسانس. - Bardia.Pazoki - 2016/05/05

(2016/05/05، 08:04 AM)Soma moradi نوشته است: سلام
من تو سايت يكي از دانشكاها خوندم داشتن مدرك زبان ب ١ مورد قبوله

سلام
اکثر مایل به اتفاق برای رشته های پزشکی مدرک B2 میخوان و شاید به گفته شما با B1 هم قبول کنند و لطفا اگر میشناسید لینک هم بزارید تا بقیه هم استفاده کنند.

ممنون

RE: درخواست پذیرش پزشکی با لیسانس یا بدون لیسانس. - سارا دهقاني - 2016/09/14

سلام
در مورد اینکه برای گرفتن پذیرش از کالج رشته های مربوط به پزشکی باید دیپلم تجربی داشت،مطمئن هستید؟

دو تا سوال دیگه هم داشتم که تو پیغام قبلیم فراموش کردم که مطرح کن:
1. آیا برای اخذ پذیرش از کالج رشته های مربوط به پزشکی و به دنبالش دانشگاه رشته پزشکی، محدودیت سنی وجود داره؟
2.ایا کالج ها امتحان ورودی دارند؟ اطلاعاتی در مورد محتوای این امتحان دارین؟
خیلی متشکرم اگه بتونین راهنماییم کنید

RE: درخواست پذیرش پزشکی با لیسانس یا بدون لیسانس. - Bardia.Pazoki - 2016/10/09

سلام
خیر حتما نیاز نیست دیپلم تجربی باشه. مرسی پیام اول تاپیک ادیت شد

از نظر کالج خیر محدودیت سنی نداره اما سفارت بله

بله امتحان ورودی دارند که شامل زبان و ریاضی هست عموما. سطح ریاضی در حد دبیرستان و زبان س تست یعنی کلمات نیمه پر شده هست و باید شما کاملشون کنید.

RE: درخواست پذیرش پزشکی با لیسانس یا بدون لیسانس. - louf - 2016/12/11

سلام. من لیسانس غیر مرتبط دارم با معدل داغون (15)(مهندسی شیمی)
و 1 سال پزشکی خوندم سراسری با معدل خوب(18)
حالا جفتشو بفرستم برای اونی اسیست، معدل لیسانسم رو هم در نظر میگیره؟ Sad آخریش همون پزشکیه. لیسانسم قدیمی تره....چه کنم؟

RE: درخواست پذیرش پزشکی با لیسانس یا بدون لیسانس. - Bardia.Pazoki - 2017/02/03

(2016/09/14، 08:07 AM)سارا دهقاني نوشته است: سلام
در مورد اینکه برای گرفتن پذیرش از کالج رشته های مربوط به پزشکی باید دیپلم تجربی داشت،مطمئن هستید؟

دو تا سوال دیگه هم داشتم که تو پیغام قبلیم فراموش کردم که مطرح کن:
1. آیا برای اخذ پذیرش از کالج رشته های مربوط به پزشکی و به دنبالش دانشگاه رشته پزشکی، محدودیت سنی وجود داره؟
2.ایا کالج ها امتحان ورودی دارند؟ اطلاعاتی در مورد محتوای این امتحان دارین؟
خیلی متشکرم اگه بتونین راهنماییم کنید

(2016/12/11، 08:34 PM)louf نوشته است: سلام. من لیسانس غیر مرتبط دارم با معدل داغون (15)(مهندسی شیمی)
و 1 سال پزشکی خوندم سراسری با معدل خوب(18)
حالا جفتشو بفرستم برای اونی اسیست، معدل لیسانسم رو هم در نظر میگیره؟ Sad آخریش همون پزشکیه. لیسانسم قدیمی تره....چه کنم؟

وقتی پزشکی معدل خوب داشتی چرا دیگه اون پرونده شومتو بفرستی واسشون!؟!؟

RE: درخواست پذیرش پزشکی با لیسانس یا بدون لیسانس. - bardia - 2017/02/10

سلام.من دانشگاه آزاد دندانپزشکی میخونم معدلمم ۱۸ هستش
میتونم مستقیم پذیرش بگیرم بدون کالج وآزمون ورودی؟

RE: درخواست پذیرش پزشکی با لیسانس یا بدون لیسانس. - Bardia.Pazoki - 2017/02/10

(2017/02/10، 08:54 AM)bardia نوشته است: سلام.من دانشگاه آزاد دندانپزشکی میخونم معدلمم ۱۸ هستش
میتونم مستقیم پذیرش بگیرم بدون کالج وآزمون ورودی؟

سلام
مدرک زبانتو که گرفتی (آلمانی) شروع کن به مکاتبه با یکی از دانشگاه های آلمان. باید مدارکت ارزیابی بشه و اونها در نهایت تصمیم گیرنده هستن.

RE: درخواست پذیرش پزشکی با لیسانس یا بدون لیسانس. - farshad1994 - 2017/03/01

سلام.کسی که فارق التحصیل رشته مهندسی هست،میتونه پذیرش دندانپزشکی بگیره؟
دو تا سوال دیگه هم دارم:
1 برای پذیرش دندانپزشکی محدودیت سنی چقدر هست؟؟
2 میشه 2 تا رشته رو همزمان خوند؟؟(ارشد مهندسی و دندونپزشکی)
ممنون